Dorota Zyguła - Siemieńska | Agencja fotograficzna.

O mnie

Jestem kobietą, mamą, fotografem, dzieckiem bożym, przyjacielem, obserwatorką nieba, miłośniczką kwiatów, wielbicielką kamieni szlachetnych.

Lubię prostotę i naturalność, szczerą rozmowę, spokój, ciszę. Dzięki fotografii mogę się podzielić z Tobą pięknem które widzę w moim codziennym życiu. Fotografia pozwala mi dostrzec w każdym piękno i nadzieję, która czasami nieśmiało próbuje się przebić.

Każde zlecenie jest dla mnie przygodą, wyjątkowym doświadczeniem. Ponad 10 lat w zawodzie nauczyło mnie, że nie ma znaczania co fotografuję, każda chwila jest ważna, każde spotkanie wyjątkowe, a moje życie dzięki temu piękniejsze i ciekawsze.

Siłą napędzającą są dla mnie moja rodzina, natura - niebo, kwiaty, las, klienci którzy, osiągają sukcesy korzystając z moich usług i wracają do mnie po kolejne zlecenia.

Działam kompleksowo, stawiam czoło każdemu wyzwaniu, dzięki temu moja firma się rozwija i prócz sesji fotograficznych w mojej ofercie znajdziecie również:

- Sprzedaż fotografii do wnętrz

- Projekty graficzne

- Projekty stron internetowych

- Realizacje filmów wideo

- Kursy i konsultacje fotograficzne

Razem z moim wspaniałym zespołem wymyślamy pomysły na sesje, szukamy wyjątkowych miejsc od ich realizacji, zajmujemy się stylizacją, makijażem, scenografią, grafiką i montażem.

Cieszę się na Naszą wspólną przygodę. Do zobaczenia na niezwykłej sesji.